Partneři

Partneři webu www.filtracebazenu.cz – u našich partnerů najdete specializované informace o bazénech, bazénovém příslušenství a technologiích – poradí Vám se správným výběrem a doporučí, kde se vyplatí tyto věci koupit:

Bazénová filtrácia nasáva vodu z bazéna, preháňa ju cez piesok alebo zeolit​​, čím sa voda čistí, a vracia vodu späť do bazéna. Zistite, podľa čoho si vybrať správnu bazénovu filtráciu.
Solární plachta na bazén je ideální jak v chladnějších dnech, kdy zabraňuje úniku tepla z bazénu, tak v teplejších dnech, kdy pomahá nahrívat vodu. Pro další fuknce plachty na bazén se podívejte na tyto stránky.
Solárne plachty sú ideálne ako v chladnejších dňoch, kedy zabraňuje úniku tepla z bazéna, tak v teplejších dňoch, kedy pomáhajú nahrievat vodu. Pre ďalšie fukncie solárne plachty na bazén sa pozrite na tieto stránky.
Písková filtrace bazénu čistí vodu od nečistot. Písková filtrace bazénu je základem každého bazénu, bez ní by byla voda nevzhledně špinavá a zakalená.
Stavba bazénu je obtížná práce, kterou nezvládne každý. Podívejte se, co při stavbě bazénu nevynechat, na co si dát pozor a jak docílit ve výsledku co nejlepšího bazénu.
Bazén je dnes součástí mnoha domácností. Ale víte, jak se k bazénu správně chovat, jak jej čistit a co si k němu můžete koupit za doplňky? Pokud ne, podívejte se na náš web.
Online foto – obecný web, kde se dozvíte spoustu zajímavostí o focení, o výběru správného fotoaparátu a jak na něm vše nastavit k Vaší plné spokojenosti.
Prodej bazénů – internetové stránky o tom, jak si koupit bazén. Zjistěte, na co si dát při koupi pozor a jak si vybrat takový bazén, abyste později nelitovali, že jste si měli koupit jiný.
Alarm do bazénu se umístí na hranu bazénu a následně detekuje jakékoliv rozvíření hladiny. Alarm do bazénu je ideální řešení, pokud máte děti a existuje možnost, že by mohly spadnout do bazénu.
Nafukovací vířivky jsou skladné, levné a dobře přenosné. Nafukovací vířivky mají zabudovaný ohřev vody, takže si můžete užít teplé vířivé lázně např na zahradě, terase nebo i v interiéru.

 

Příslušenství pro bazény a kvalitní bazénová chemie chlorová, bezchlorová. E-shop na bazénovou chemii.
Bazénová folie Alkorplan 2000, Alkorplan 3000. Příslušenství pro svařování bazénu,
Solární plachta na bazén nafukovací i s rovnou stěnou na solarniplachta.cz Solární plachta na bazén pro udržení teplé vody v bazénu. Solární plachta též zabraňuje úniku bazénové chemie.
Obchod na bazénovou chemii. Bezchlorová bazénová chemie Guaa, multifunkční tablety do bazénu.